Yükleniyor
www.cappabilisim.com

MENÜ

Cappa Bilişim Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri
Sosyal Medya
Özellikle son dönemde çok popüler olan sosyal medya sitelerinin burada ne kadar önemli olduğu tartışılmaz.
Cappa Bilişim olarak firmalar için sosyal medyanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Profesyonel kadromuz ile firmaların sosyal medyada etkili şekilde kampanya ve duyurularının yapılmasını sağlıyoruz.
Sizler için sosyal paylaşım siteleri ; Facebook, Twitter , İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerini takip ederek etkili çalışmalar yürütüyoruz. Müşterilerimizin marka bilincini genişletmek ve satış grafiğinizi artırmak için etkili çalışmalar yürütüyoruz. Firmanızı sosyal medya sitelerine her zaman aktif olmasını sağlıyor ve hedef kitlenizle etkileşime geçiriyoruz. Ayrıca sosyal medya reklam kampanyalarınızı yürüterek etkili bütçe planlamanızı sağlıyoruz. Sosyal medyada firmanızın bilinirliğini artırarak yapacağınız duyuru ve kampanyaların daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz. Sosyal medyada kampanyalar hazırlarken hedef kitlenizi göz ardı etmeden hedef kitlenizin istekleri doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz. Türkiye sosyal medya kullanımında Avrupa sıralamasında yer almaktadır.
Ülkemizde sosyal medya kullanım oranı artmaktadır. Sizlerde firmanızın sosyal medya sitelerine aktif olarak paylaşımlar yapmasını ,kampanyalar hazırlamasını etkili reklamlar yürütmesini isterseniz firmanızı Cappa Bilişim’e emanet

Bir kahve ikram edelim, ayrıcalıklı hizmetlerimizi anlatalım unutmayın, Cappa Beykoz Kavacıkta!