Yükleniyor
www.cappabilisim.com

MENÜ

Cappa Bilişim E-Ticaret Hizmetleri

layer1-background

Tüm web site tasarımlarımız hem Cep telefonu hemde Tablet uyumu ile tasarlanmakta ve her platformda düzgün görünmesi sağlanmaktadır. Yönetim paneli sayesinde web sitenizin her alanına dilediğiniz gibi müdahale edebilir anlık değişklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Konusunda uzman tasarım ekibimizle projeleriniz ihtiyacınıza uygun ve sizleri en doğru şekilde yansıtacak özel tasarımlar üretmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hem eğitim hemde destek olarak kesintisiz hizmet vererek sorunlarızı kısa sürede çözülmektedir.

Tüm web site tasarımlarımızın kodlama alt yapısı günümüz teknolojilerine göre uyarlanarak tasarlanmakta ve yapılandırılmaktadır. Güçlü alt yapımızla birleşen web site tasarımlarımız tahmin edilenin çok daha üzerinde yüksek hızlarda üstün performanslarda çalışır.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hem eğitim hemde destek olarak kesintisiz hizmet vererek sorunlarızı kısa sürede çözülmektedir. Yapılan tüm Web Site Tasarım çözümlerimizde 1 Yıllık Sınırsız Hosting ve Sınırsız Mail hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

Bir kahve ikram edelim, ayrıcalıklı hizmetlerimizi anlatalım unutmayın, Cappa Beykoz Kavacıkta!